250,00

Pomoc w zorganizowaniu wyjazdu, podróży, wakacji, urlopu. Jeśli nie wiesz, jak się do tego zabrać, dobrze trafiłaś/ trafiłeś. Oferuję konsultacje podróżnicze online, wskazówki dotyczące taniego podróżowania, oraz pełne wsparcie w przygotowaniu planu podróży i rezerwacji noclegów. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia.

Zapoznaj się z moją ofertą.

Opis

Co jakiś  (regularny) czas odzywają się do mnie znajomi z prośbą o polecenie i pomoc w znalezieniu jakiegoś fajnego wyjazdu na wakacje, ferie, urlop. Padają też inne pytania dotyczące samego pobytu, a nawet przeprowadzki.

Jeśli interesują Cię te tematy podróżnicze, ale nie wiesz, jak się do nich zabrać – dobrze trafiłeś, bo ja to wszystko przetestowałam i doświadczyłam na własnej skórze.

Od lat całą logistykę, wszystkie wyjazdy, przeprowadzki, miejsca zakwaterowania ogarniam samodzielnie. Teraz mogę Ci w tym pomóc. Podróżowałam po wielu krajach w Europie, Azji Pd.Wsch., USA. Dotarłam też do Australii i Nowej Zelandii. W kilku z tych krajów, np. Portugalii, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii mieszkałam przez dłuższy czas. Idealnie czuję się na Wyspach Kanaryjskich, które poznałam bardzo dobrze mieszkając na czterech z nich i bywając na 3 pozostałych.

Od kilku lat prowadzę bloga o podróżach, życiowych zmianach i języku angielskim pt. Nigdy za późno 

Sięgnij po przygodę życia z moją pomocą. Skorzystaj z konsultacji dotyczącej twojego następnego wyjazdu w nieznane.

 

♣Szukasz praktycznych porad, jak podróżować tanio w każdym wieku?

Zapoznaj się z e-bookiem “Jak Tanio Podróżować W Każdym Wieku i Mieć Z Tego Frajdę – poradnik włóczykija”. Odkryj, jak pokonać wymówki i zorganizować niskobudżetowy wyjazd marzeń. Książka pełna inspirujących historii i praktycznych wskazówek.♣

1. Konsultacje podróżnicze online

Jeśli chcesz wyjechać, a nawet przeprowadzić się do innego kraju, ale nie masz pomysłu gdzie lub nawet jak się do tego zabrać, pomogę Ci podjąć decyzję i udzielę wsparcia w zorganizowaniu wszystkiego. Zanim połączymy się online będę potrzebować od Ciebie następujące informacje:

  • Twoje preferencje, co do kierunku wyjazdu,
  • liczba podróżujących osób,
  • orientacyjny budżet,
  • Twoje potrzeby związane z miejscem pobytu (góry, morze, hotel, mieszkanie etc…)

Ja w tym czasie zbiorę wszystkie potrzebne informacje, a następnie przekażę je podczas rozmowy online. Podam Ci propozycje dla Twojego wyjazdu wraz z linkami do stron, na których będziesz mógł znaleźć najtańszy transport, zarezerwować miejsce zakwaterowania, dotrzeć do informacji przydatnych w kontekście przyszłej wyprawy. Znam kilka sztuczek.*Możesz też sam zaproponować temat rozmowy związany z moją ofertą (niskobudżetowe podróżowanie). Taka rozmowa na pewno pozwoli Ci zaoszczędzić czas, który musisz przeznaczyć na znalezienie potrzebnych informacji. Podpowiem, gdzie szukać, na czym się skoncentrować i w co warto zainwestować czas i energię.

Ile to kosztuje?
Konsultacja online (max. 60 min) – 50 EUR

A jeśli zupełnie nie masz do tego głowy, to mam też drugą propozycję.

2. Przygotowanie wyjazdu

Czyli:

  • pomoc w znalezieniu najtańszego lotu lub innego środka transportu (za dodatkową opłatą – zrobienie rezerwacji)
  • pełną informację jak zorganizować transfer z i na lotnisko, port czy dworzec
  • informację o dostępnych noclegach  mieszczących się cenowo w Twoim budżecie lub zaproponuję inne, alternatywne rozwiązania (być może nawet za darmo;), (za dodatkową opłatą -rezerwacja noclegów)
  • zdradzę Ci również moje inne sposoby na ułatwienie sobie życie w podróży, a jeśli masz ograniczony budżet podpowiem, jak zminimalizować wydatki związane z wyjazdem.
  • Dodatkowo przygotuję dla Ciebie przykładową listę atrakcji na miejscu – punkty lub trasy widokowe, obiekty turystyczne, bary/ restauracje/ wydarzenia itp.- to w zależności od Twoich zainteresowań i upodobań oraz podam ewentualne koszty, wydatki na miejscu, linki i adresy.

Po rozmowie wszystkie informacje otrzymasz mailem. Czas przygotowania planu podróży z uwzględnieniem powyższych punktów to 1-2 tygodnie.

Ile to kosztuje? 
Przygotowanie planu wyjazdu (opcjonalnie rezerwacji) – €100 (cena obowiązuje dla 1-4 osób)

Rezerwacja / zakup lotów: €25  (formy płatności do ustalenia indywidualnie)

Rezerwacja / zakup noclegów: €25 (formy płatności do ustalenia indywidualnie)

 

♣Szukasz praktycznych porad, jak podróżować tanio w każdym wieku? Zapoznaj się z e-bookiem “Jak Tanio Podróżować W Każdym Wieku i Mieć Z Tego Frajdę – poradnik włóczykija”. Odkryj, jak pokonać wymówki i zorganizować niskobudżetowy wyjazd marzeń. Książka pełna inspirujących historii i praktycznych wskazówek.♣

Może spodoba się również…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *