100,00

Lekcja języka angielskiego online na dowolny temat. 60 minut. Dla młodzieży i dorosłych. Nauka angielskiego w domu, przez internet. Angielski na Skype lub innym komunikatorze. Sam wybierasz, czego ma dotyczyć Twoja lekcja. Bez stresu, na luzie, u Ciebie w domu. Cena 18 GBP / 20 € / 100 PLN dotyczy zakupu jednej lekcji dla jednej osoby. Dla 2 osób i w pakiecie miesięcznym – duży rabat! 

Opis

Lekcja języka angielskiego online  

Skype lub zoom. Dla młodzieży i dorosłych. Dla jednej osoby lub pary. Możesz sam wybrać interesujący Cię temat lub zdać się na mnie. Angielski online, w domu. Konwersacje przez internet. Przez Skype, Meet Google lub na innym komunikatorze.

Podczas jednej godziny lekcyjnej możemy:

 • prowadzić rozmowy na wybrany przez Ciebie temat,
 • skupić się na gramatyce, czyli tym, czego nie rozumiesz lub czego nie znasz,
 • rozwijać słownictwo,
 • powtarzać i utrwalać to, co Cię interesuje,
 • opowiadać różne historie,
 • ćwiczyć wymowę angielską,
 • słuchać i czytać po angielsku,
 • nawet podróżować po angielsku 🙂

To także idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą zapisać się na kurs, ale potrzebują okazjonalnego kontaktu z językiem angielskim, chcą coś powtórzyć lub zrozumieć.

 • Lekcje odbywają się w luźnej atmosferze, bez stresu, u Ciebie w domu.
 • Ty wybierasz, czego chcesz się uczyć. Tematyka lekcji jest dowolna.
 • Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz na nigdyzapozno@gmail.com, zapytasz o dostępność, ustalisz temat lekcji i dogodny dla nas termin, dokonasz płatności, a w wyznaczonym czasie będziesz czekać na połączenie ze mną na Google Meet, WhatsApp lub Messenger.

ILE TO KOSZTUJE?

Tradycyjna lekcja trwa 60 minut i kosztuje 18 GBP dla jednej osoby lub 24 GBP dla dwóch osób.

Możemy również przedłużyć lekcję, na przykład do 90 minut 😉

Istnieje możliwość opłacenia lekcji w innej walucie: 20 € lub 100 PLN

UWAGA:

Dla dwóch osób obowiązuje niższa cena.

W pakiecie miesięcznym (min. 4 lekcje), opłaconym z góry za cały miesiąc  – 10 % rabat.

OPIS LEKCJI

Przykładam duży nacisk do komunikacji, ponieważ uważam, że jest to najważniejsze w życiu. Staram się przełamać blokady, które często powodują, że ludzie boją się mówić w obcym języku.

Sama kiedyś, jako młoda dziewczyna, która wyjechała do USA tuż po maturze, przeżywałam wiele trudności, gdy musiałam się odezwać, a jeszcze większych, aby zrozumieć, co do mnie mówią inni. Nawet mimo dobrej oceny z angielskiego na maturze! Tak, moi drodzy, angielski jest bardzo różnorodnym językiem. W samej Wielkiej Brytanii istnieje wiele jego odmian. A USA czy Australia to już zupełnie inna historia. Możemy o tym porozmawiać 🙂 Jeden z moich największych językowych wyzwań to kurs ratownika w północnej Anglii – wszyscy mówili z akcentem West Yorkshire, a tylko ten, kto sam tego doświadczył, zrozumie 😉 W każdym razie, ukończyłam ten kurs, zdałam egzamin i nikt nie ucierpiał 🙂 Dlatego stawiam na umiejętność porozumiewania się. Razem ćwiczymy słówka i wymowę, ponieważ jest to równie ważne.

Nie korzystamy z podręczników na lekcjach, materiały zapewniam ja. Twój zeszyt to dokument Google, do którego masz dostęp 24/7, a ja dodaję materiały do nauki. Podczas lekcji służy nam jako nasza wirtualna tablica. Zawsze rozpoczynamy od rozgrzewki językowej, wykorzystując zdjęcia lub grafiki. Lekcje są prowadzone w luźnej atmosferze, bez stresu. Zwracamy się do siebie po imieniu.

Mieszkałam przez kilka lat w krajach anglojęzycznych i wiem, na co zwrócić uwagę podczas nauki, aby później móc swobodnie się porozumiewać. Przede wszystkim praktyka i wykorzystanie autentycznych materiałów, takich jak strony z ofertami pracy, mieszkań do wynajęcia, ogłoszenia sprzedaży itp. Zawsze możesz też mieć swoje specjalne życzenia. Tego właśnie dotyczą te lekcje. Zapraszam również do zapoznania się z moimi krótkimi wpisami na blogu dotyczącymi nauki języka angielskiego w kategorii “English is easy, ale czy na pewno?”.

lekcje na Skype KIM JESTEM?

Angielski z Agatą

Jestem po studiach filologicznych (anglistyka) i mam wieloletnie doświadczenie lektora, tłumacza, nauczyciela angielskiego. Zrobiłam też specjalizację z Turystyki na kierunku Wychowanie Fizyczne. Zatem angielski, sport i podróże od zawsze płynęły w mojej krwi 😉

Moje podróże do  krajów anglojęzycznych takich jak USA, UK, Australia, Nowa Zelandia, byłe kolonie brytyjskie w Azji Pd.-Wsch. pomogły mi zrozumieć, że język angielski to bardzo złożony i skomplikowany twór 🙂 Mieszkając w USA czy Wielkiej Brytanii dostrzegłam, że bardzo często to, czego uczymy się w szkole, z podręczników, nie ma związku z rzeczywistością, bo język tzw. szkolny to jedno, a ten żywy, potoczny czy nawet formalny, ale używany w konkretnym kraju, to dwie różne bajki. Jestem włóczykijem, podróżnikiem i blogerką. Przez wiele lat uczyłam angielskiego jako języka obcego w Polsce. Potem wyjechałam z kraju i poprzez Portugalię, Austrię, Włochy i Tajlandię dotarłam do Wielkiej Brytanii. Tam, wykonując różne zawody, świata m.in. ratownika na basenie po uprzednim zrobieniu kursu ratownika, rzecz jasna;) również uczyłam angielskiego polską społeczność w Cardiff. Miałam okazję spotykać grupy międzynarodowe z całego świata, kiedy przez 2 sezony pracowałam w Szkole Językowej w Clifton College w Bristolu. Aktualnie prowadzę swój własny blog podróżniczy i piszę o tym, że na nic nigdy nie jest za późno, wystarczy jedynie chcieć.

Zapraszam Cię na niebanalne lekcje angielskiego, z których dowiesz się wielu rzeczy, o których w szkole nie uczą. Jeśli chcesz, porozmawiamy o bliskich i dalekich podróżach, powiem Ci jak podróżować w sposób niskobudżetowy, a nawet …bez kasy. Oczywiście po angielsku;) Naturalnie, poćwiczymy też to, co dla Ciebie ważne. Obecnie przebywam w pięknym miejscu niedaleko Afryki Północnej i obserwuję, co też się wydarzy. Pracuję online, podziwiam świat, poznaję ciągle nowych, wspaniałych ludzi i …żyję! Skąd się tu wzięłam? Więcej dowiesz się w zakładce o mnie u góry strony.

Lekcja języka angielskiego online.  Skype lub zoom
Lekcja języka angielskiego online

 

Sprawdź też: 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

17 Replies to “Lekcja języka angielskiego online. Dla 1 lub 2 osób. Skype, zoom, messenger, whatsapp”

 1. Profesjonalne i indywidualne podejście.
  Zajęcia wcale nie nudne.
  Postępy widać od zaraz, aż chce się uczyć więcej i więcej 🙂

 2. Agata to nauczyciel z ogromnym doświadczeniem.
  Od samego poczatku czulam, że w koncu “odrdzewimy” moj angielski 🙂
  i tak sie rzeczywiście dzieje!! Agata jest zawsze gruntownie przygotowana do zajęć, ktore nigdy nie sa nudne. Dzięki czemu nauka przychodzi bardzo łatwo! Bardzo polecam naukę z Agatą!

 3. Jestem mega zadowolona z lekcji z Agatą.
  Zajęcia bardzo ciekawe i urozmaicone. Agata jest zawsze przygotowana, merytoryczna i zaangażowana, a do tego jest bardzo ciekawą i pozytywną osobą. Po wielu poszukiwaniach odpowiedniego kursu angielskiego ogromnie się cieszę, że na nią trafiłam😊 Zdecydowanie polecam!

 4. Merytorycznie, ciekawie,
  energetycznie i bardzo sympatycznie
  – 😊 tak wygląda język angielski z Agatą.
  Każde zajęcia są jak spotkanie z przyjaciółką, na które czekasz i które sprawia ci przyjemność 😊 Agata po prostu odczarowuje język angielski i czyni naukę przyjemną 😊

  1. Absolutnie polecam Agatę.
   Dzięki niej angielski, który wydawał mi się językiem tylko dla osób wybranych, zdolnych…. stał się dla mnie pasjonującym sposobem komunikacji z ludźmi, światem. Wreszcie wiem, zaczynam rozumieć, składać zadania, wyrażać opinie i NIE BOJĘ SIĘ mówić po angielsku. To mój sukces i Agaty praca, ogromny wkład i doświadczenie.
   Dzięki Agacie odkryłam klarowność i logikę tego języka. Nauka jest dla mnie przyjemnością. Na lekcje czekam z niecierpliwością:)
   Lekko, prosto a zarazem profesjonalnie. Jasno, rzeczowo, bez stresu i ciekawie.
   Szeroka gama zagadnień, bardzo inspirujące zajęcia.
   Lekcje dopasowane do potrzeb, możliwości, na wysokim poziomie. Zawsze obecna, punktualna.
   Polecam serdecznie. Warto! 👍
   Félicitations 🎉🎊

   1. Dziękuję, Gosiu,
    za Twój komentarz. To wielka radość móc czytać o swojej pracy takie opinie. Cieszę się, że już się nie boisz mówić. Mało tego – robisz szybkie postępy i co najważniejsze, przy Twojej dociekliwości i determinacji – jesteś na dobrej drodze, aby osiągnąć swój cel (one of your New Year’s resulutions – remember?;)

  2. Bardzo polecam Agatę,
   ma elastyczne i kreatywne podejscie.
   Klarowne tlumaczenie, poziom oraz zakres lekcji jest idealnie dostosowany do moich umiejetnosci i oczekiwan.
   Co dla mnie jest bardzo wazne Agata jest empatyczna , kreatywna i baaaaardzo cierpliwa🙂

 5. Bardzo ciekawe rozmowy na rozne tematy,
  wg zainteresowan studenta i na jego poziomie znajomości języka. Agata doskonale przygotowuje lekcje. Już po kilku spotkaniach czułam różnice! Godzina mija jak zaczarowana, nawet nie zauważam, kiedy sie uczę. A efekty naprawdę sa. Polecam każdemu!

  1. Bardzo dziękuję, Monika.
   Korzyść jest obopólna, bo i ja dowiaduję się dużo nowych rzeczy przy Tobie i zgłębiam ciekawe tematy (np. Jesper Juul). Czekam na kolejne:)

 6. Bardzo polecam Agatę, ma elastyczne
  i kreatywne podejscie. Klarowne tlumaczenie, poziom oraz zakres lekcji jest idealnie dostosowany do umiejetnosci i oczekiwan.
  Co dla mnie jest bardzo wazne Agata jest empatyczna , kreatywna i baaaaardzo cierpliwa🙂

 7. Polecam z całego serca zajęcia z Agatą.
  Ja uwielbiam te zajęcia przede wszystkim za różnorodność tematów, zwrócenie uwagi na każdy aspekt i wymowę i poprawności pod każdym względem. Agata jest bardzo otwarta i ciekawa. Agata uczy języka jaki jest używany faktycznie nie książkowo. Ma bogate doświadczenie językowe i znajomość różnych dialektów. I muszę przyznać że jest to pierwszy nauczyciel przy którym mam poczucie że po kilku miesiącach mój poziom wzrósł, mimo że jestem wzrokowcem i gadam szybciej niż mysle to uważam że już teraz własne błędy częściej sama słyszę i koryguje i mój język staje się coraz bardziej poprawny i na wyższym poziomie

  1. Bardzo dziękuję Olu.
   To wspaniale czytać, że tak odbierasz moje lekcje. Pamietaj jednak, że ogromne znaczenie ma tutaj Twoja samodyscyplina, pracowitość i determinacja. Kiedy nie spojrzę, “siedzisz” w dokumencie :):) Życzę Ci dużo wytrwałosci, motywacji i szybkich postepów w nauce, które jak sama zauważyłaś -są imponujące, a mnie -jako nauczuciela-bardzo cieszą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *