Kotlina Kłodzka to jedno z tych miejsc w Polsce, gdzie bez problemu spotkasz szeptuchę, szamankę lub wiedźmę. Oczywiście w wersji współczesnej. Jest tam też niezwykłe miejsce, gdzie czas się zatrzymał. A kiedy się już raz tam człowiek znajdzie, nie będzie chciał wyjeżdżać 🙂

To siedlisko Trzy Źródła – magiczna przestrzeń z widokiem na Masyw Śnieżnika, wtopiona w las i otoczona naturalnymi łąkami. Właściciele Bea i Wiktor zastali to miejsce zupełnie dzikim i tam, wkładając całą swoją miłość do natury, postanowili zapuścić  korzenie, tworząc  miejsce, w którym błogi spokój przeplata się z magią.

 Kotlina Kłodzka
Trzy Źródła
Kotlina Kłodzka
sauna i bania podniebne SPA

Na terenie Trzech Źródeł znajduje się SPA pod gwiazdami, z którego miałam okazję korzystać (poezja!), gdzie oprócz sauny i kamiennego basenu z lodowatą, źródlaną wodą, można wykąpać się w wywarze z ziół pod gołym niebem. Do wynajęcia jest też klimatyczny drewniany domek z piecem chlebowym, indiańskie tipi, pokoje gościnne, dwa miejsca kominkowe i miejsce na ognisko.

Oprócz tych i wielu innych atrakcji, jakie daje powrót do natury, Trzy Źródła oferują bogatą ofertę warsztatową, z której każdy wybierze coś dla siebie.  Właśnie w takim celu znalazłam się u Bei po raz pierwszy, chociaż nasze drogi zbiegły się już kilka lat wcześniej w związku z innymi warsztatami, gdzie indziej.

Bea to prawdziwa ‘wiedźma’, szamanka, zielarka, tarocistka, astrolożka, miłośniczka natury, ale niech Was te określenia nie zwiodą. Bea jest najnormalniejsza na świecie i nie ma w niej ani grama tzw. nawiedzenia, które często obserwowałam u innych osób, zajmujących się podobną dziedziną. Jej pasją są bębny szamańskie, które sama wytwarza przy zachowaniu stosownych rytuałów i wglądów. Pięknie pokazuje ją ten filmik: 

Sama Bea mówi o sobie tak:

Jestem kobietą, córką, mamą, zielarką, uzdrowicielką duchową, podszytą wiatrem. Mieszkam pod lasem, przy górze i gniazdach kruków, słucham lasu, medytuję, tańczę i prowadzę tańce w kręgu, szamanię i wróżę. W swojej wieloletniej praktyce łączę dary od Przodków, oraz nauki od szamanek i szamanów z Syberii, Mongolii, Peru, Gwatemali i Meksyku. Wraz z rodziną, prowadzona wizją, kreuję magiczne miejsce w Kotlinie Kłodzkiej „Trzy Źródła”, gdzie organizuję warsztaty, oraz zapraszam wszystkich chętnych gości na indywidualne pobyty.

Po mojej pierwszej wizycie w Trzech Źródłach na ich fejsbukowym profilu napisałam:

To jedno z tych miejsc, w których czas się zatrzymuje, w których dzień i data nie mają znaczenia, z którego nie chce się wyjeżdżać. Bania, zimne źródło i sauna przy blasku Pełni Księżyca to przeżycie absolutnie niebywałe. Czekam na moją kolejną ‘ucieczkę’ do Trzech Źródeł. Nie wiem kiedy, ale wiem, że kiedyś na pewno:)

Oczywiście wróciłam:) Druga okazja nadarzyła się kilka miesięcy temu, kiedy wpadłam na chwilę na Dolny Śląsk i kiedy z koleżanką wybrałyśmy się na 2 dniowy pobyt u Bei. Byłyśmy wtedy tylko we dwie, miałyśmy do dyspozycji cały domek z piecem chlebowym, bogatą bibliotekę i błogą ciszę. Plany spacerowe pokrzyżował deszcz, ale i tak wyjechałyśmy stamtąd z nowymi pomysłami i dużym ładunkiem świeżej pozytywnej energii, otrzymanej od Bei podczas pracy indywidualnej.Trzy Żródła

 Dokładnie za miesiąc u Bei kolejne wspaniałe warsztaty, które bardzo polecam. Uczestniczyłam w nim kilka lat temu i muszę Wam powiedzieć, że po nich następuje totalna transformacja w życiu i dzieją się cuda. Naprawdę. To, co do tej pory było zablokowane czy nieodkryte, wychodzi na światło dzienne. Czujesz się jakby spadł ci z pleców ogromny głaz, otwierają się wszystkie furtki, a Ty ze zdziwieniem obserwujesz jak niesamowite rzeczy zaczynają wydarzać się w Twoim życiu. Tak naprawdę zmieniasz się Ty sam/-a, a cała reszta jest tylko tego konsekwencją. 

Warsztaty Sięgnij Do Korzeni – W Przepływie Energii Rodu zaczynają się 27 września w piątek i trwają do niedzieli. Odbywaja się cyklicznie, więć dowiaduj się o nich na stronie, jeśli chcesz dołączyć. Dokładny opis wydarzenia jest na fejsbukowym profilu.

Kotlina Kłodzka
Betlejemka -noclegi oraz jadalnia z genialnym piecem kaflowym
agroturystyka Kotlina Kłodzka

Kontakt oraz więcej info: https://www.trzyzrodla.com

UPDATE: O Bei zrobił też krótki materiał filmowy TVN i wyemitował w TV śniadaniowej. Polecam 🙂

Spodobało Ci się to, co tu napisałam? Postaw mi kawę na buycoffee.to

TABLICA OGŁOSZEŃ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *